Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Můj příběh, moje cesta, moje probuzení

aneb z bankovního top manažera naturopatem

Tomáš Brouček

Jmenuji se Tomáš Brouček a je mi 48 let. Jsem naturopat, specializuji se na oční vady a onemocnění, detoxikaci a očistu organismu a zdravý životní styl.

Za poslední roky jsem prošel náročnou, ale zárověň úžasnou cestu proměny své osobnosti. Zbavil jsem se téměř 5 dioptrií (asi 35 let jsem nosil brýle na dálku a byl jsem na nich zcela závislý), zhubnul 15 kilo, omládl tělesně i duševně, zmizely různé zdravotní problémy. Rozvedl jsem se a znovu oženil, přestěhoval se, opustil jsem lukrativní zaměstnání (20 let jsem pracoval jako bankéř na vysokých manažerských postech, včetně člena představenstva velké banky), které mě však nenaplňovalo, a našel jsem své poslání. Doslova jsem se "probudil", změnil své hodnoty a začal vnímat tento svět.

Dnes pomáhám lidem s jejich zdravotními problémy, pomáhám jim vracet zrak, pomáhám na cestě za lepším a spokojenějším životem. Mám klienty, kteří se zbavili "neléčitelných" nemocí, jako třeba makulární degenerace, ale také alergií, kožních onemocnění, astmatu, chronické bolesti a jiných. Z toho, co dělám, mám obrovskou radost a uspokojení.

Dovolím si zde uvést email, který jsem dostal od jednoho uživatele, který je již několik let registrovaný na mých webových stránkách:

Dobrý den, ano jsem určitě Váš potencionální klient či žák. Už o Vás vím několik let...Z Vašich osobních fotografií je za 7 let vidět velká proměna. Není to jen o kilech a mladistvém vzhledu, přebudoval jste výrazně svoji osobnost. Takovou změnu prodělá málokdo. Gratuluji. Pavel Baier

Myslím že sám bych to lépe nevystihl a jsem moc rád, že ta transformace je na mě takto vidět. A pokud Vás zajímá, jak se ta změna projevila na mé vizáži, podívejte se na následující fotografie:-)

 

Důležitým a nenahraditelným průvodcem mi na mé cestě byla moje žena Pavlína. Bez ní bych nejspíše nebyl tam kde jsem. Patří jí můj velký dík! (i když to s ní občas není jednoduché:-)

Vstup do mé třinácté komnaty

Pokud Vás můj příběh zaujal a chcete si jej přečíst v detailu, včetně odkrytí mé třinácté komnaty, stáhněte si e-knihu z níže přiloženého odkazu. Nechť je Vám můj příběh inspirací!

E-knihu Z bankovního (top)manažera naturopatem si stáhnete z tohoto odkazu

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailové adrese tomas.broucek@dobreoci.cz nebo na telefonním čísle (+420) 775 259 574. Pokud Vám telefon neberu, tak se věnuji klientům a vždy zavolám zpět na číslo, ze kterého jste volali.

!!! POZOR, poradna se nachází na jiné adrese, než má firma  sídlo, detailní informace s mapkou a popisem cesty naleznete zde

Informace o firmě:

Tomáš Brouček
Chalabalova 1596/37
155 00 Praha 5
vznik živnostenského oprávnění: 27.10.2009, vydán na dobu neurčitou

IČO: 76 40 31 22
Bankovní spojení: 2600075638/2010

!!! POZOR, poradna se nachází na jiné adrese, než má firma sídlo, detailní informace s mapkou a popisem cesty naleznete zde

Copyright © 2017 Dobré oči [Institut pro lepší zrak]    -    Detoxy.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816