Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Desatero pro Vaše oči

Získejte zdarma e-knihu s řadou důležitých tipů a rad pro Vaše oči a zrak. E-knihu zašlu na Váš email. Zdarma Vás čeká také minikurz, ve kterém se dozvíte proč se zhoršuje zrak, jak je tomu možné předcházet, jak si zrak zlepšit, jak své oči správně vyživovat a mnoho dalších neocenitelných informací.

Víte, že nosit brýle není normální? Chtěli byste se jich zbavit, tak jako jsem to udělal já?

Asi 35 let jsem nosil silné brýle, -5 dioptrií na obou očích. Dnes již brýle nepotřebuji, můj zrak se zlepšil a já své zkušenosti předávám svým klientům. S odložením brýlí také ustoupily migrény, bolesti krční páteře,  zlepšilo se vidění v šeru, periferní vidění, rozšířil se mi pohled na svět a zlepšil svůj celkový zdravotní stav. Je mi naprosto jedno, že si lékaři myslí, že zlepšit si zrak není možné. Já vím, že to jde.

Pusťte se do toho také, to přece stojí za to!

Zrak je nejdůležitějším lidským orgánem. Zprostředkovává nám přes 90% informací z tohoto světa. Málokdo si to uvědomuje a málokdo o svůj zrak pečuje.

  • počet běžných očních vad (krátkozrakost, dalekozrakost) v ČR je 53%. Před 100 lety to bylo kolem 5-10%. Nárůst je doslova epidemiologický.
  • v některých částech světa (velkoměsta východní Asie) se počet běžných očních vad pohybuje nad hranicí 80%. V Singapuru je počet krátkozrakých osob vyšší než 90%.
  • v 60-ti letech trpí kolem 50% lidí šedým zákalem. V 70-ti letech je toto číslo ještě o 10-20% horší.
  • v ČR je kolem 35-45 tisíc osob s makulární degenerací. Každý rok je to asi 1000 nových případů. Makulární degenerace vede ke slepotě (někdy i velmi rychle) a medicína ji neumí léčit.

CO MŮŽETE PRO SVÉ OČI UDĚLAT PRÁVĚ TEĎ? JAK ZAČÍT?

Stáhněte si zdarma e-knihu Desatero pro Vaše oči s řadou důležitých tipů a rad pro Vaše oči a zrak. E-knihu zašlu na Váš email. A to není vše! Zdarma Vás čeká také minikurz, ve kterém se dozvíte proč se zhoršuje zrak, jak je tomu možné předcházet, jak si zrak zlepšit, jak své oči správně vyživovat a mnoho dalších neocenitelných informací.

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Mgr. Tomáš Brouček, Milčice 13, 387 16 Kraselov, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816

Obchodní podmínky |  Ochrana osobních údajů

x

 

 

 

 

Získejte ZDARMA e-knihu ve formátu PDF s řadou důležitých tipů a rad pro Vaše oči a zrak.

E-kniha Vám umožní:

  • uvolnit napětí v očích
  • pochopit příčiny, proč se zrak zhoršuje
  • zamezit dalšímu zhoršování zraku
  • jednoduchými cviky svůj zrak trénovat
  • pochopit, že brýle nejsou řešením a kazí zrak
  • pochopit další souvislosti

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu obratem zašlu